Jak można Państwu pomóc ?
Strona główna
Zarządzanie projektami
Rozwiązania BI
Wdrożenia SAP
Usługi Outsourcingowe
Dedykowane rozwiązania
Firma informacje
Praca
Kontakt
Linki
Sklep
Regulaminy
Wydarzenia
Newsletter

Newsletter z najnowszymi opracowaniami zapraszamy


Konto Użytkownika
Login

Hasło

Zapamiętaj mnie
Nie pamiętasz hasła?
Strona główna arrow Regulaminy arrow Zamawianie licencji
Zamawianie licencji PDF Drukuj E-mail

Regulamin sklepu internetowego

Regulamin sklepu internetowego SIMP  Trade  określa zasady zamówień oraz sprzedaży towarów za pośrednictwem SIMP Trade . Złożenie przez klienta zamówienia na określony towar oznacza akceptację postanowień niniejszego Regulaminu.

WARUNKI OGÓLNE

-Sklep internetowy firmy SIMP Trade , znajdujący się w internecie  umożliwia dokonywanie zamówienia za pośrednictwem Internetu.

-Ceny towarów znajdujących się w sklepie internetowym SIMP Trade  są podane w złotych polskich i nie zawierają 22 % VAT (są cenami netto).

PROCEDURA SKŁADANIA I REALIZACJI ZAMÓWIEŃ

- Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez cały rok.

Zastrzegamy sobie prawo odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości.

-W przypadku wystąpienia okoliczności uniemożliwiających całkowicie lub czasowo realizację złożonego zamówienia, SIMP Trade  zastrzega sobie prawo do wstrzymania realizacji zamówienia - o zaistniałej sytuacji zobowiązuje się niezwłocznie powiadomić Zamawiającego

Wypełnienie formularza z danymi Zamawiającego równoznaczne jest ze zgodą na przechowywanie oraz przetwarzanie podanych danych osobowych do celów realizacji i rozliczania transakcji. Dane osobowe Zamawiającego będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji złożonego zamówienia, w tym wystawienia faktury lub rachunku i prowadzenia sprawozdawczości finansowej. Dane te są poufne i nie będą ujawniane osobom trzecim.

- Podstawowym warunkiem realizacji dokonanych zakupów jest prawidłowe wypełnienie przez Zamawiającego formularza zamówienia, udostępnionego przez SIMP Trade  na stronie sklepu internetowego.

Każde zamówienie będzie realizowane po potwierdzeniu telefonicznym przez SIMP Trade

Zamówiony towar jest wysyłany przez firmę SIMP Trade  lub bezpośrednio przez producenta/dystrybutora zamówionego towaru - według wyboru firmy SIMP Trade. W przypadku, gdy towar wysyłany jest przez jego producenta/dystrybutora, umowa sprzedaży zawierana jest pomiędzy Klientem a producentem/dystrybutorem towaru.

- Czas dostawy , który jest uzależniony od rejonu dostawy oraz wyboru przez zamawiającego przewoźnika . Dostawa następuje w dni robocze . W przypadku , gdy zamówiony produkt nie jest w danym momencie dostępny z winy producenta zamawiający zostanie niezwłocznie o tym fakcie poinformowany w przeciągu 1(roboczego) dnia za pomocą e-mail lub telefonicznie. W takiej sytuacji możliwe będzie dokonanie wyboru produktu zamiennego lub rezygnacja z zamówienia.

-Klient posiada prawo wyboru miejsca dostawy .

-Zamówienia są realizowane po dokonaniu pełnej przedpłaty na konto wskazane przez SIMP Trade , lub  za pobraniem" - płacąc na poczcie przy odbiorze przesyłki lub gotówką przy odbiorze - płacąc kurierowi.

Koszty przesyłki są pokrywane przez zamawiającego.

GWARANCJE I REKLAMACJE 

Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu będą rozpatrywane tylko na podstawie pisemnego protokołu uszkodzenia/rozbieżności zawartości przesyłki sporządzonego w momencie odbioru towaru w obecności kuriera i potwierdzonego przez niego.

Zakupione i dostarczone towary są objęte dostarczaną wraz z towarem gwarancją producenta i/lub dystrybutora.

Wysyłka reklamowanego towaru odbywa się na koszt odbiorcy?.

W przypadku podjęcia decyzji o odstąpieniu od umowy, Zamawiający powinien odesłać przesyłkę należycie zapakowaną w terminie 10 dni od jej otrzymania. Przesyłka taka jest realizowana na koszt Zamawiającego.

Zwroty dopuszczalne są tylko w przypadku towaru nie używanego (nie noszącego jakichkolwiek śladów używania) oraz oryginalnie opakowanego, jeżeli towar występował w opakowaniu. Towar nie może być zwrócony, jeśli Zamawiający zdjął opakowanie (np. folię chroniącą wyświetlacz) lub plomby zabezpieczające towar.

Do zwracanego towaru należy dołączyć rachunek/fakturę.

Sklep nie ponosi żadnej odpowiedzialności za przesyłki dotyczące zwrotu lub wymiany towaru, które zostały wysłane przez Klientów, a następnie zaginęły w firmie przesyłkowej.


POSTANOWIENIA KOŃCOWE 

Firma zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz.U. z 2002 Nr 101, poz. 926, z późn. zm.).

Następny >
Informacja cookies
Uwaga strona korzysta z technologii cookies
Szukaj
Dlaczego z nami?
 Powody dla których warto nas wybrać :
  • Skuteczność w prowadzeniu projektów
  • Harmonia pomiędzy znajomością biznesu i informatyki
  • Innowacyjne idee i pomysły 
  • Doświadczony  zespół konsultantów, trenerów,grafików, programistów
  • Ciekawe i rozwijające szkolenia
  • Oferujemy efektywne rozwiązania za niewielką cenę